Програма GameDev Conference на 2016 рік вже сформована

0
старше 30 дней

Кінець січня вже став символічним періодом для 400 геймерів та розробників ігор, бо саме в час вони збираються на GameDev Conference у Львові.

Детальна програма події представлена на сайті. Конференція поділена на 5 потоків - GameDev Tech, GameDev Business, GameDev Art, GameDev Evolution, GameDev Indie, які висвітлюють актуальні моменти, що стосуються розробки ігор: починаючи з геймдизайну, арту, програмування закінчуючи просуванням, паблішингом та історіями успіху. На сьогодні вже підтверджені теми для 39 доповідей. Учасники події зможуть без труднощів відвідувати той чи інший потік. По традиції відвідувачів і учасників конференції прийматиме Український католицький університет у місті Львові за адресою вул. Хуторівка, буд. 35а.

Ця подія дасть змогу всім присутнім почути доповіді більш ніж 40 спікерів, які будуть представляти Україну, Румунію, Білорусь. До їх числа увійшли представники таких компаній як Wargaming, Ubisoft, Gameloft, N-iX, Playtika, Nika Entertainment, iLogos та інші.

Яскравим завершенням події стане фінальний тур конкурсу ігор Yodo Game Award, де визначать переможця цього року серед таких номінацій: Best Indie Game, Best Game, Best Mobile Game, Best Game Design, Best Visual Art, Best Idea та Best Tech Solution. В конкурсі вже приймають участь 32 іграшки. Зареєструватись можна до 10 січня, а голосування буде продовжуватись до 15 січня. Серед призів квитки на іноземні гейм конференції.

Обмін досвідом і досвідчені доповідачі – і це ще не все, що очікує відвідувачів конференції. Організатори події обіцяють насичену розважальну програму з конкурсами та іграми, а після завершення офіційної частини заплановане afterparty. Неформальне спілкування відбудеться в Хмільному Домі Роберта Домса.

23-24 січня (за тиждень до конференції) пройде ігровий хакатон GameJamJar, представляючи собою чудову нагоду як для початківців, так і для професіоналів, які намагаються поринути у світ ігор та за одну добу зробити власну гру. Згодом будуть висвітлені деталі події.

З подробицями можна ознайомитись на сайті http://gamedev.lviv.ua або на сторінці в фейсбуці https://www.facebook.com/events/1666324493612906/1692217607690261/
З питаннями щодо конференції звертайтеся за тел. (095) 205-51-02.

Автор: Лилия Максимчук

Знает, что такое "бросить всё и начать сначала". Высокооплачиваемой работе предпочитает любимую и знает, как из последней сделать первую: "Достичь успеха в нелюбимом деле в 10 раз сложнее."