Конференція soldREsold – власний досвід спікерів та практичні воркшопи

0
старше 30 дней

21 листопада 2015 року відбудеться визначна подія – конференція soldREsold, завдяки якій можна отримати відповіді на актуальні питання:

  • Де і як займатися пошуком нових клієнтів?
  • Особливості роботи з клієнтами із закордону – як співпрацювати з потенційними замовниками в умовах іншої культури, традицій, менталітету, бо професійний сейлз менеджер не тільки має вправно користуватися своїм розвиненим емоційним інтелектом, але й добре пристосовуватись і вивчати особливості спілкування та життя в тих країнах, з якими він співпрацює.

Але це тільки початок того, що планується робити, бо головне завдання заходу – це зламати стереотипи і використати в процесі навчання нестандартні методи.

Цікаво як це буде здійснюватися?

Традиційно учасникам конференцій пропонують послухати доповіді, а на soldREsold Вам запропонують не тільки доповіді, але й workshop’и, бо для власних «скілів» важлива «прокачка». Учасники будуть не тільки говорити, але й практикуватись на workshop’ах.

Всі охочі прийняти участь в конференції можуть зареєструватись на сайті http://soldresold.dakiry.com.ua/register/.

Ключові теми workshop’ів:
  • Де знайти замовників з закордону?
  • Талановитий sales-менеджер - hard-скіли та стальні яйця.
  • Особливості будови продажів у сфері ІТ в умовах високої конкуренції.
  • Типи клієнтів та ефективні підходи до кожного з них.

Якомога більше дізнатися про конференцію можна сайті: http://soldresold.dakiry.com.ua.
Якщо Ви ще не є «сейлом», тоді ми навчимо Вас бути ним!

Автор: Лилия Максимчук

Знает, что такое "бросить всё и начать сначала". Высокооплачиваемой работе предпочитает любимую и знает, как из последней сделать первую: "Достичь успеха в нелюбимом деле в 10 раз сложнее."