Конференція GameDev Conference 2016 – найновіший досвід в розробці ігор

0
старше 30 дней

Львів в очікуванні великої конференція GameDev Conference 2016, яка неодмінно зацікавить розробників ігор і всіх тих, хто тільки починає знайомитись з цим напрямком. Подія відбудеться 30 січня 2016 року і об’єднає понад 400 наших співвітчизників і учасників з-за кордону. Конференція стане осередком акумулювання нових ідей і знань, а також тут можна буде обмінюватись досвідом, розширювати контакти та налагоджувати партнерство.

GameDev Conference 2016 – це прекрасне місце для поглиблення власних знань в геймдизайні і геймрозробці, для ознайомлення з новими ідеями та останніми трендами галузі. На події будуть присутні представники компаній Gameloft, Ubisoft, N-iX, Nika Entertainment, iLogos та інші гості з-за кордону.

Зміст доповідей буде стосуватись дизайну, вирішення складних задач, які виникають під час розробки, а також багатьох найважливіших моментів в розробці ігор.

Конференція пройде в п’ять потоків:

Тема монетизація, локалізація ігор, організація game-студій, маркетингової стратегії та мотивації колективу буде представлена в потоці GameDev Business.

Особливість роботи з ігровими рушіями, технічні питання та ігрові механіки будуть розкриті в частині GameDev Tech.

Завдяки потоку під назвою GameDev Art учасники дізнаються як створити якісний звук, яскраву графіку та органічних персонажів.

Своїм досвідом поділяться незалежні єксперти в частині GameDev Indie, де можна буде ознайомитися з історіями невдач та успіхів, методами ефективної розкрутки, а також дізнатися про корисні лайфхаки і інструменти.

Прийняти участь в практичному потоці Workshops можна буде під пильним керівництвом розробників.

Особисто вирішити типові проблеми – це набагато складніше, аніж скористатися досвідом колег. Учасників конференції очікує Yodo Game Award - конкурс ігор. Переможці зможуть продемонструвати власні ігри в Гельсінкі, Амстердамі на різноманітних міжнародних подіях. Шанс отримати квиток отримають зареєстровані учасники. Розробники ігор зможуть ознайомити всіх присутніх зі своїми іграми на Indie GameDev Showcase.

Ціна квитка складає 950 грн, а якщо зареєструвати свою гру, то ціна знизиться до 550 грн, при цьому такі учасники матимуть змогу отримати цінні подарунки. Студенти зможуть придбати квиток за пільговими умовами – 350 грн. Якщо брати одразу 4 квитки, то 5-й йде безкоштовно.

Всі подробиці події на сайті: http://gamedev.lviv.ua/

З питаннями стосовно конференції звертайтесь до менеджера, який з задоволенням дасть на них відповіді: тел.: (095) 205-51-02, [email protected]

Автор: Лилия Максимчук

Знает, что такое "бросить всё и начать сначала". Высокооплачиваемой работе предпочитает любимую и знает, как из последней сделать первую: "Достичь успеха в нелюбимом деле в 10 раз сложнее."